URLA VESTEL SERVİSİ

KALİTELİ VE GÜVENİLİR BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

7/24 AKTİF ÇAĞRI MERKEZİ ÇALIŞANLARIMIZ İLE BİZLERİ HEMEN ARAYABİLİR VE SERVİS KAYDI OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

Urla Vestel Servisi

Urla Vestel servisi olarak beyaz eşya ve klimalarınız için sizleri güvenilir ve kaliteli hizmet almaya davet ediyoruz. Uzun yıllardır kesintisiz garantili hizmet veren Urla Vestel servisi dilediğiniz zaman ve bölgede sizlere bakım ve onarım desteği sunmaktadır. Uzman personel kadrosu tüm zamanlar da aktif çağrı merkezi ile kalitenin zirvesinde yer alıyoruz. Urla Vestel servisi olarak sizlere yedek parça depolarımızın yüksek kapasitesi sayesinde daha hızlı hizmet veriyoruz. Bunun haricinde araç filolarımızın fazlalığı ile beklemeden servis hizmeti almanızı sağlıyoruz. Urla Vestel servisi olarak beyaz eşya klimalarınız için sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Urla Vestel servisi 20 yılı aşkın süredir hizmet vererek sizlerden gelen soruları ve görüşleri değerlendirmiş ve yenilenme adına büyük adımlar atmıştır.

  Urla beyaz eşya servisi ; çamaşır makinesi tamiri, Vestel buzdolabı tamiri, Vestel kurutma makinesi tamiri, Vestel bulaşık makinesi tamiri, Vestel fırın tamiri, Vestel ocak tamiri gibi bir çok hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Vestel servisi sertifikalı teknisyen ekipleri ile sizlere en iyi klima servisi desteği sunmak için bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde Vestel servisi olarak her derdinize çare bulan firmamız dilediğiniz Vestel beyaz eşya ve klimalarınızın bakım onarımını gerçekleştirebilecek teknisyen grupları ile çalışmaktadır. Hizmet alırken sizlere tavsiyelerde bulunacak ve pratik işlemler uygulayacak ekiplerimiz ile en üstün hizmeti vermek için çabalamaktayız. Servis ve iş ahlakı konusunda başarılı bir grafik oluşturmaktayız.

Vestel markasına hizmet eden uzun yıllardır bu marka ile özdeşleşen Urla Vestel servisi firmamız sizlerin kolaylığı ve zaman kaybınızın engellenmesi için sürekli bir yenilikçi oluşum içinde bulunmaktadır. Vestel servisi yedek parçalar için 1 yıl garanti vermekle kalmıyor aynı zaman da sizlere bütçe dostu fiyatlandırmalar ile yardımcı oluyor. Cebinizi düşünen servisimiz dilediğiniz zaman pos cihazı veya nakit ödeme olanakları sunmaktadır.

Urla Vestel servisi yaklaşık olarak 40 kişilik personel kadrosu ve uzman çağrı merkezi çalışanları ile çözüm odaklı servis desteği sağlayan firmamız şimdiki zaman ve gelecek zaman da ki en iyi servis olma hissiyatını karşılamaktadır. Karşınıza çıkabilecek tüm arızalarınız için sizlere destek olacak Vestel servisi, orijinal parça desteği ile de sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bizleri instgram hesabımızdan takip ederek servisimiz ile ilgili yenilikleri görebilir ve takipte kalabilirsiniz.

urla vestel servisi

VESTEL BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Urla Vestel servisi olarak kaliteli ve özgün servis anlayışını en kaliteli ve profesyonel şekilde karşılamaktayız. Dilediğiniz zaman 7/24 aktif çağrı merkezimizden kayıt oluşturun ve teknisyen arkadaşlar tarafından bakım onarım hizmeti alın. 

VESTEL BEYAZ EŞYA TAMİRİ

Vestel marka beyaz eşyalarınız için tasarlanmış ayrıcalıklı ve profesyonel servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

VESTEL KLİMA TAMİRİ

Vestel klima servisi olarak sizlerden gelen tüm klima arızalarına yanıt veriyor ve tamir hizmetini gerçekleştiriyoruz.

KLİMA MONTAJ SERVİSİ

Uzman teknisyenlerimiz sizlerin klimalarını en uygun ve hijyenik şekilde monte etme yetisine sahiptir.

VESTEL KLİMA BAKIMI

Uzun süreli kullanımlarda bakım yaptırmanızı öneren firmamız klimalarınızın sağlığını daha iyi duruma getirecek.

SERVİS AYRICALIKLARIMIZ

Sizlerden gelen tüm öneri ve görüşlere göre tasarlanmış olan servisimizin beğenilen ve pozitif yorum alan bir kaç özelliğinden bahsettik.

GÜVENLİ SERVİS

PROFESYONEL HİZMET

PARÇA GARANTİSİ

ÖDEME KOLAYLIĞI

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN.