URLA BEKO SERVİSİ


BEKO BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ


Beko beyaz eşya klimalarınız için sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler vermekteyiz. 20 yılı aşkın süredir alanında uzman teknisyen ekiplerimiz ile Urla ve bölgelerine profesyonel servis hizmeti sağlamaktayız. 

KAYIT OLUŞTURMAK İÇİN BİZLERİ HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ.

Urla Beko Servisi


Urla beko servisi olarak uzun yıllardır İzmir ve semtlerinde hizmet veren firmamız yeni oluşumu ve pratik servis sağlayıcılığı ile sektörde önder firmalar arasında yerini almaktadır. Urla beyaz eşya ve urla klima servisi olarak beyaz eşya ve klimalarınıza sınırız üstün hizmet garantisi veren urla beko servisi uzman teknisyen kadrosu ile her ay düzenli olarak başarılı ve yükselen bir grafik çizmektedir. Urla Beko servisi adı altında hizmet veren firmamız 7/24 aktif olan çözüm odaklı çağrı merkezi çalışanları ile sizlere ilk izleniminizde bile farkı gösterecektir.

Beyaz eşya ve klimalarınızın tamir ve bakımı gerçekleştiren sertifikalı alanında uzmanlaşmış 20’den fazla teknik personeli ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için günden güne gelişmektedir. Yüksek kapasiteli araç filoları ve yedek parça depoları ile hızlı ve güvenilir servis ağında beko markası adı altında zirveyi temsil etmekteyiz.

İletişim kurduğunuz taktirde beko servisi beyaz eşyalarınızın bakımı ve onarımında sizlere pratik ve çözüm odaklı fikirler ve geliştirmeler sunmaktadır. Servis sağlayıcıları ve santrallerimiz ile bizlere her saniye ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klimaların için servis almak onarım veya bakım hizmeti sunmamız için işletme üzerinden görülen telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz. Beko servisi olarak geniş bir ağda hizmet veren firmamız 1 yıl parça garantisi ile güvenilir hizmet konusunda ideallerini gerçekleştirmektedir. Önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet olan firmamız işlevsel anlamda pragmatik sistemler ile hedeflerine ulaşmaktadır.

Beko servisi dilediğiniz zaman Arçelik ve Beko ürünlerine hizmet verebilen kaliteli işçilik anlamında önder ve lider ekipleri ile sizlere en uzun soluklu pratik tamir bakım hizmetini vermektedir. Bizlerle ilgili tüm sorunlarınızı ve sorularınızı yazabilir ve günün her saati destek ekimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Beko servisi beyaz eşyalarınızın ve klimalarınızın cebinize en uygun fiyatlar ile tamir edilmesi önceliğimizdir. Beko markasına uyumlu şekilde dezenfekte olan galoş ve maske takan firma teknisyenlerimiz ile sağlığınızın ön planda olduğu servis hizmeti alın. Beko servisi olarak her çeşit ürününüz ile ilgili bilgi ve servis detayı almak için bizleri instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

URLA BEKO SERVİSİ


7/24 AKTİF ÇAĞRI MERKEZİ DESTEĞİ


KALİTELİ VE GÜVENİLİR SERVİS ANLAYIŞI BÜTÇE DOSTU ÇÖZÜMLERİMİZ İLE SİZLERE SORUNSUZ SERVİS HİZMETİNİN KAPILARINI AÇIYORUZ. 

URLA BEKO SERVİSİ


GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ


URLA BEKO SERVİSİ ALANINDA UZMAN TEKNİSYEN EKİPLERİNİN SİZLERE VERMİŞ OLDUĞU HİZMETLERDE DEĞİŞTİRİLEN TÜM PARÇALARINIZ İÇİN 1 YIL GARANTİ VEREREK YELPAZESİNİ GÜNDEN GÜNE GELİŞTİREREK GÜVEN KAZANMAKTADIR.
URLA BEKO SERVİSİ


PROFESYONEL SERVİS DESTEĞİ ALIN.


BİZLERİ HEMEN ARAMAK İÇİN TIKLAYIN.
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN.