URLA ARİSTON SERVİSİ

ARİSTON BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

PROFESYONEL VE PRATİK İŞLEMLER İLE SERVİS HİZMETİ ALMAK İÇİN HEMEN BİZLERİ ARAYIN VE KAYIT OLUŞTURUN.

Urla Ariston Servisi

Urla Ariston servisi 20 yılı aşkın tecrübeli personelleri ile sizlere beyaz eşya ve klimalarınız konusunda bakım onarım hizmeti vermektedir. Urla Ariston servisi olarak Ariston markası adı altında sizlere bütçe dostu tamir ve bakım çözümleri sunmaktayız. 24 saat aktif çağrı merkezi çalışanlarımız ile dilediğiniz zaman servis kaydı oluşturabilirsiniz. Urla Ariston servisi idealleri doğrultusunda uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis hizmeti vermekteyiz. Kalıplaşmış servis formlarından çıkmış olan firmamız uygun fiyat garantisi ile evlerinize gelerek arıza tespitleri yapmaktadır. Urla beyaz eşya ve klima servisimiz standart ücretleri müşterilere sunularak fiyat performans hizmeti sağlamakta ve çeşitli beyaz eşya ve klimalarınızı onarıp sizleri türlü sorunlardan kurtarmaktadır.

 Urla Ariston servisi sertifika sahibi 30 kişilik dev teknisyen kadrosu ile sektördeki en geniş bölgesel servis ağına sahip firmamız siz müşterilerimize 1 yıl parça garantisi sunmakla kalmıyor ayrıca güvenilir bir iş ortağı platformunda zirveyi temsil ediyor. Dilediğiniz zaman kayıt oluşturabildiğiniz, soru sorabildiğiniz, öneri de bulunabildiğiniz çeşitli iletişim yollarımız ile sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Urla Ariston servisi, Ariston çamaşır makinesi tamiri, Ariston bulaşık makinesi tamiri, Ariston buzdolabı tamiri, Ariston fırın tamiri, Ariston ocak tamiri gibi çeşitli alanlar da hizmet vermektedir.

 Yüksek kapasiteli orijinal yedek parça stoğu sayesinde sizleri parça beklemekten kurtarıyoruz. Ariston markası üzerine eğitim görmüş ve alanlarında uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 Sistemli ve düzenli çalışma prensibi kalıplaşmış bir ağa sahip olan firmamız gelişen teknolojimizin getirdiği kolaylıklardan faydalanarak servis kayıt işlemlerini kesintisiz ve aksaksız sürdürmektedir. Ip santralleri geniş bir yelpazeye sahip olan Ariston servisi sizlerden gelen tüm çağrılara cevap veriyor ve sorularınızı yanıtlıyor.

 Bütçe dostu uygun fiyatlar ile beyaz eşya klima sektöründe devrim yaratan servisimiz sizleri pahalı yatırımlardan kurtarıyor. Urla Ariston servisi olarak yüksek güvenceye sahip tamir bakım hizmetlerimiz ile güven ve kaliteyi buluşturuyoruz. Araç filolarını genişleten ve günden güne profesyonelleşen Ariston servisimiz hız kesmeden büyümeye devam etmektedir. Sağlıklı onarımlar yaparak potansiyel servis ağımızı genişletmeye kararlıyız. Dilerseniz sizde Urla Ariston servisi kapsamında ürünleriniz için servis desteği alabilirsiniz. Bizleri instgram sayfamızdan da takip ederek gelişmelerden haberdar olun. Hemen arayın ve servis kaydı oluşturun teknik ekipler sizinle iletişime geçsin.

URLA ARİSTON SERVİSİ

ARİSTON BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Ariston beyaz eşya klima servisi olarak uzun yıllardır hizmet ettiğimiz tüm bölgelerde Ariston markası ile ilgili tüm hataları ve arızaları garantili bir şekilde onararak aşağıda da gördüğünüz özelliklerde bir servis reformu oluşturmuş bulunmaktayız.

beyaz eşya tamir & bakım

Ariston marka tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını 1 yıl servis garantisi ile gerçekleştirmekteyiz.

klima tamiri

Ariston klima servisi olarak sizlerden gelecek tüm klima arızalarında çözüm odaklı yollar izlenerek bütçe dostu fiyatlar ile onarım hizmeti verilmektedir.

klima bakımı

Her çeşit klimanın bakım hizmeti itina ile günümüz şartlarına uygun dezenfektan ve temizlik malzemelerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

klima montajı 

Ariston marka klimalarınız geliştirilmiş yöntemler ile kolay bir şekilde monte edilir. Gürültü ve ses olarak da rahatsız edilme hissini azaltan cihazlar ile çalışmalar sağlanır.

SERVİS AYRICALIKLARI

Ariston servisinden hizmet alarak ayrıcalıklarımızla tanışmak için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

7/24 aktif çağrı merkezi

Ariston servisi 7/24 aktif çağrı merkezi çalışanları ile sizlere zaman fark etmeksizin servis kaydı oluşturarak tüm arızalarınızda destek olmaktadır.

ödeme kolaylığı

Kredi kartı, mobil ödeme gibi bir çok konuda ödeme kolaylığı sağlayan firmamız sizlerin arızalarını giderirken ödeme yöntemlerinizi seçeneklendirmektedir.

1 yıl garantili hizmet

Yapılan tüm işlemler ve giderilen tüm arızaların 1 yıl boyunca servis garantisi mevcuttur.

bütçe dostu

Standart fiyatlar ile bütçe dostu onarımlar yapan firmamız cebinizin dostu ve güvenilir servis reformunda önder servislerden biridir.

URLA ARİSTON BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

DAİMA SİZLERDEN GELECEK ARIZA BİLDİRİMLERİNDE DESTEK OLABİLECEK ÇAĞRI MERKEZİ ÇALIŞANLARIMIZ GÜNÜN HER SAATİNDE SİZLERLE İLETİŞEME GEÇECEK VE RANDEVU SAATİNİZİ BELİRLEMENİZDE SİZLERE YARDIMCI OLACAKLARDIR.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN.